Ekonomi

HSBC bankası sıfır veya ikinci el araba almak isteyenler için kredi fırsatını duyurdu!

Sıfır veya ikinci el araba satın almak isteyen bir çok vatandaş bankaların kredi kampanyalarını araştırıyorlar. HSBC bankası sıfır araç almak isteyenler taşıt kredisi açıklamasında bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamada, “HSBC Taşıt Kredisi ile hayalinizdeki otomobilin keyfini çıkarın! İster 0 km ister 2. el… Kefilsiz Taşıt Kredisi HSBC’de.” İfadeleri kullanıldı.

Pandemi döneminde araba almak isteyenler bankaların taşıt kredisi kampanyalarını merak ediyorlar. HSCB Bankası resmi internet sitesi üzerinden konuyla ilgili açıklamada bulundu. İşte banka tarafından verilen taşıt kredisinin özellikleri…

Özellikler

0 km. taşıt alımlarında, aracın değeri 100,000 TL’nin üzerinde ise 120,000 TL’sına kadar olan kısmı için %70, 100,000 TL’sı üzerindeki tutar için %50’sini, kredi olarak kullanabilirsiniz.

2. el taşıt alımlarınızda* ise kasko bedelinin maksimum TL kredilerde %70’ini, kredi olarak kullanabilirsiniz.
Uygun faiz oranı avantajının yanı sıra, “erken ödeme”, “ara ödeme” ve otomatik ödeme kolaylığından yararlanırsınız.

Taşıt Kredisi talepleriniz, kefilsiz, sadece taşıt rehni teminatıyla değerlendirilir.

Talebiniz olması durumunda, Kredili Hayat Sigortası ile ecelen/kaza sonucu yaşam kaybı, tam ve daimi maluliyet risklerine karşı güvence sağlanmakta ve riskin gerçekleştiği andaki kredi borcunuz teminat altına alınmaktadır.
Tüm kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlanırsınız.

*2. el taşıt alımlarında kullanılacak taşıt kredilerinde, taşıtın yaşı ve kredi vade yıl sayısının toplamı, bankamızın uyguladığı maksimum vade seçenekleri geçerli olmak kaydıyla, 9 yılı aşamaz.

Nasıl başvurulur?

Evinize en yakın HSCB bankası şubesine giderek kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.