Ekonomi

Honda Civic Sedan Model Araba Sahibi Olmak İsteyenler Dikkat! Son Gün Ne Zaman?

Araba sahibi olmak isteyenler için HONDA kampanyası, Honda Civic Sedan model araçlarda 12 ay 0,99% faiz kampanyalarını duyurdu. Honda Civic Sedan, 45.000 TL 12 ay 0,99 faiz oranı vereceğini duyurdu. HONDA resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile kampanyalarını duyurdu.  Sıfır araba sahibi olmak isteyenler Honda’nın kampanyaları 30.09.2021 tarihine kadar geçerli. Honda Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşları mağazalarına bekliyor.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde;

Kampanya 02 -30 Eylül 2021 tarihleri arasında ve Civic Sedan Executive+ model sıfır araçlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir.

Kampanya kapsamında Nihai fatura değeri yüz yirmi bin Türk Lirası ve altında olan taşıtlar için %70 , Nihai fatura değeri yüz yirmi bin Türk Lirasının üzerinde olup üç yüz bin Türk Lirasının üzerinde olmayan taşıtlar için %50 , Nihai fatura değeri üç yüz bin Türk Lirasının üzerinde olup yedi yüz elli bin Türk Lirasının üzerinde olmayan taşıtlar için %30, Nihai fatura değeri yedi yüz elli bin Türk Lirasının üzerinde olup bir milyon beş yüz bin Türk Lirasının üzerinde olmayan taşıtlar için %20, Nihai fatura değeri bir milyon beş yüz bin Türk Lirasının üzerinde olan taşıtlar için %0 olarak kredilendirilme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır.

Bireysel müşterilere kullandırılacak 45.000 TL kredi için aylık % 0,99 faiz oranı ile 12 ay vadeli eşit taksit ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 236,25 TL, toplam geri ödeme tutarı 48.550,15 TL olmaktadır.

Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir.

Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.