Ekonomi

Hızlı kredi kampanyası ile anında 36 ay vadeli 50 bin lira kredi

Halkbank tarafından hızlı kredi kampanyası başlatıldı vebu kampanyada 50 bin liraya kadar 36 ay vade imkanı sağlanacağı belirtildi. Yapılan açıklamada “Bireysel ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir. “SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan aşağıdaki link üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca onaylanan başvuru Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan şubeye gitmeden kredi kullanılabileceği vurgulandı. Üstelik kredi başvurularınızı ve kullanımlarınızı 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME 

Örnek ödeme ise 15.000 TL kredinizi aylık 597,99 TL taksit tutarı ile 36 ay vade ve 78,75 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,75 faiz oranı şeklinde oldu. İşte örnek öde tablosu:

BİLİNMESİ GEREKENLER 

Kredi kampanyası hakkında bilinmesi gerekenler ise şöyle oldu:

En az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir.

eğerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.

Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.