Ekonomi

Hesaplı evim konut kredisi ile ev alacaklara 120 ay vadeli nakit destek!

Kamu bankası Halkbank tarafından hesaplı evim konut kredisi kampanyası duyuruldu. Bu kampanya kapsamında ev alacak olan vatandaşlara 120 ay vadeli nakit verileceği belirtildi. Söz konusu kredi kampanyasının açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Bütçenize en uygun vade ve ödeme seçenekleri sunarak, ev sahibi olmanıza imkân tanıyan kredimizdir.”

KREDİNİN DETAYLARI 

Yapılan açıklamada kişiye özel avantajlı faiz oranları sunulduğu belirtilerek konut kredisi ile taksit ödemelerinin ister aylık eşit taksitlerle istenilirse de kişi tarafından belirlenen tutarlarda yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU 

Halkbank müşterisi olunmasa bile Halkbank.com.tr’ üzerinden aşağıdaki link üzerinden başvuru yapılabileceği veya Halkbank şubeleri üzerinden işlemlerin gerçekleştirilebileceği ifade edildi.

ÖRNEK ÖDEME VE AÇIKLAMASI

Örnek ödeme ve örnek ödeme açıklaması şöyle oluyor:

Yıllık maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamaktadır.

Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

*Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 100.000 TL 120 Ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi ortalama 210,82 TL’ dir.

*Kredi faiz oranları; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az üç adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Bankamızdan Hayat Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası ve Konut Sigortası yaptırmayı ve İnternet/Mobil/Dialog şube üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.

İlgili ürünleri bulunmayan veya başvurusu olmayan müşterilerimiz için kampanyalı faiz oranlarımız;1. El konutlarda; 120 ay vadeye kadar %1,70 faiz oranı,2. El konutlarda; 120 ay vadeye kadar %1,85 faiz oranı uygulanmaktadır.

Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYIN.