Gündem

Herkes merakla bekliyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vereceği müjdenin saati belli oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vereceği müjdenin saati belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün yaptığı güneş paneli fabrikasının açılışında tüm Türkiye'ye büyük bir müjde vereceğini açıkladı. Bunun üzerine tüm Türkiye'nin gözü Erdoğan'ın açıklamasını çevrildi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, herkesin merakla beklediği müjdeyi cuma namazı sonrası saat 15.00’de İstanbul’da duyuracağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün yaptığı güneş paneli fabrikasının açılışında tüm Türkiye’ye büyük bir müjde vereceğini açıkladı. Bunun üzerine tüm Türkiye’nin gözü Erdoğan’ın açıklamasını çevrildi.

Erdoğan’ın açıklamasının ardından herkes müjdenin ne olduğunu merak ederken, sosyal medya ‘Petrol ve doğal gaz bulundu’ iddialarıyla çalkalanmaya başladı. Tüm Türkiye Erdoğan’ın vereceği müjdeye kitlenirken, müjdeyle ilgili bazı detaylar belli olmaya başladı.

ERDOĞAN MÜJDEYİ NE ZAMAN AÇIKLAYACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın saat 15.00’da açıklama yapacağı öğrenildi.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü açıklayacağını söylediği müjde için, “İnşallah Cuma günü tüm milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı tahmin ediyor ve buna inanıyorum. Şu anda bu müjdenin hayalleri rüyası içindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağına şimdiden inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.