Kültür Sanat

Hercai dizisi sevenlerini üzecek veda!

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinden flaş bir değişiklik haberi geldi. İddialara göre, çocuk oyuncu Ebrar Demirbilek kadrodan ayrılacak.

Mardin’de çekimleri devam eden Hercai dizisinden flaş bir ayrılık haberi geldi. İddialara göre, çocuk oyuncu Ebrar Demirbilek çekimler nedeniyle eğitim hayatı aksadığı gerekçesiyle diziden ayrılacak.

Hercai son bölümde olanlar

Azize’den geçmişin intikamını almaya kararlı olan Füsun, Harun’un vurulmasıyla bir kez daha bilenmiştir. Olan bitenden Azize’yi sorumlu tutar ve ona hayatının en büyük acısını yaşatmaya yemin eder. Bu sırada Cihan ise Yaren’i koruyabilmek için Azize’ye karşı bir oyun kurar. Dilşah’a ulaşabilmek için her yolu deneyen Miran, hepsi için çok önemli olacak bir karar alır. Sevdiği adamın annesine kavuşabilmesini her şeyden çok isteyen Reyyan da bu kararda Miran’a destek olur. Füsun’a engel olmak isteyen Azize, Hazar’ı ve Miran’ı koruyabilmek için hayatını ortaya koyarken Miran ise Dilşah’ın tek isteğini yerine getirmek üzere yola çıkar. Fakat onu bekleyen kötü bir sürpriz vardır.