Magazin

Hercai 17. bölüm izle! Hercai 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV‘nin iddialı yapımı Hercai 17. bölümüyle izleyicisi karşısına çıktı. Hem oyuncu kadrosu hem konusuyla dikkat çeken dizinin çekimleri Mardin’in Midyat ilçesinde yapılıyor.

Cuma akşamlarının reyting rekoru kıran dizisinde bu hafta Miran, Reyyan’a sahip çıkıyor. Nefes kesen sahneleriyle ekrana gelen yeni bölümde Şadoğlu ailesinin hiçbir suçunun olmadığını kanıtlamaya çalışan Hazar diğer yandan Miran’ın geçmişle ilgili bildiklerinin gerçek olmadığını ispatlamak için eski bir tanıdıkla konuşmaya karar verecek.

HERCAİ 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekranların reyting rekorları kıran ATV dizisi Hercai 17.bölümüyle ekrana geldi.

”REYYAN BENİM KARIM”

Geçmişin pişmanlığıyla kalplerinde oluşan yaraları beraber iyileştirmeye başlayan Reyyan ve Miran yaşanan tüm kötü olaylara rağmen aralarındaki bağı güçlendirmek ve sevdalarını herkese kabul ettirmek için çıktıkları yolda savaşmaya devam eder. 

Bu uğurda Miran, babaannesinin uzun zaman önce Reyyan’a yapmış olduğu hatayı telafi etmesi için harekete geçer.

Başka bir düşmanın var olduğunu, yaşananlarda Şadoğlu ailesinin hiçbir suçunun olmadığını kanıtlamaya çalışan Hazar diğer yandan Miran’ın geçmişle ilgili bildiklerinin gerçek olmadığını ispatlamak için eski bir tanıdıkla konuşmaya karar verir. Geçmişte yaşananların tanığı olan bu kişi acaba masumiyetini kanıtlamak için Hazar Şadoğlu’na istediği yardım elini uzatacak mıdır?

REYYANI KİM KAÇIRDI? 

Reyyan’ın kaçırılması Şadoğlu çiftliğinde karşı karşıya gelen iki ailede bomba etkisi yaratır. Miran, Reyyan’ı bulabilmek için yıllardır sürdürdüğü düşmanlığı göz ardı ederek Hazar Şadoğlu’yla iş birliği yapar. Hazar ve Miran’ın, Reyyan için bir arada hareket etmesi ikiliyi yakınlaştırırken daha önce hiç konuşulmayan gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar.

Bütün planların kurucusu olan Azize Aslanbey bu defa ”Ben yapmadıysam kim yaptı?” düşüncesiyle kendini saf dışı kaldığı bir oyunun içerisinde bulur ancak geçmişte yaptıkları yüzünden hem Şadoğlu ailesi hem de Miran, Reyyan’ı kaçıran kişinin Azize Aslanbey olduğundan şüphelenmektedir.

HERCAİ 18 BÖLÜM FRAGMANI

Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Hercai 18. Bölüm Fragmanı yeni bölümün hemen arkasından ekranlara geldi. Atv ekranlarında her Cuma akşamı ekranlara gelmeye devam eden Hercai yeni bölümü ile 25 Ekim 2019 Cuma akşamı saat 20:00’de hız kesmeden kaldığı yerden devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı