EkonomiGündem

Her faturaya para verilecek: Doğalgaz, elektrik, su, telefon faturası ödüyorsanız dikkat!

Yapı Kredi Bankası tarafından dikkat çeken bir açıklama geldi. Banka, fatura ödeme talimatına özel kampanya başlattığını duyurdu. Yapı Kredi Bankası’ndan verilecek olan her yeni fatura talimatına para verilirken, toplamda ise 300 TL kazanılacak. Kampanyanın 10 Kasım tarihine kadar devam edeceği bildirildi.

300 TL HEDİYE EDİLECEK

Yapı Kredi Bankası’ndan müşterilerine bir fırsat sunuldu. Bankadan alınan bilgilere göre, yeni 2 otomatik fatura ödeme talimatı için 60 TL, 4 yeni otomatik fatura talimatı için 150 TL, 6 yeni otomatik ödeme talimatı için 260 TL değerinde Worldpuan kazanılacak. Ayrıca kredi kartından verilecek olan 6 talimat için ise ekstra 40 TL, toplamda 300 TL verilecek.

YAPI KREDİ BANKASI KAMPANYA AÇIKLAMASI!

11 Ekim – 10 Kasım 2023 tarihleri arasında, müşterilerimizin verecekleri 2 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 60 TL, 4 yeni talimat için 150 TL, 6 yeni talimat için 260 TL, kredi kartından verecekleri 6 yeni talimat ekstra 40 TL toplamda 300 TL değerinde Worldpuan kazanabileceklerdir.

Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.

Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Ekim – 10 Aralık 2023 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Aralık 2023 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

Kampanya başlangıcından en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.

Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.

Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 300 TL ödül kazanabilir.

SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar kampanya bitiş tarihinden sonraki 6. ay sonunda müşteriden geri alınacaktır.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş tarafından işlenecektir.