EkonomiGenel

Hemen kısa mesaj atarak katılın: Market harcamalarınız için 75 TL hediye edilecek!

Marketlerdeki ürün fiyatları vatandaşın bütçesini giderek zorlar hale gelince bankalar müşterileri için market kampanyalarını tek tek duyurmaya başladı. Bir kampanya haberi de World kart sahipleri için geldi. Buna göre ay sonuna kadar geçerli kampanyada market harcamalarınız için 75 TL hediye edilecek.

MARKET KAMPANYASI DETAYLARI

Kampanya 9-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Market ve internet üzerinden Yapı Kredi World Üye İşyerleri kapsamında yapılacak gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak harcamalar dahildir.

Migros sanal market harcamaları geçerli değildir.

Nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order işlemleri dahildir.

Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 200 TL ve üzeri alışverişten sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, toplamda 75 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 3 Haziran 2022 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 3 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Temmuz 2022’de geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 3 Haziran 2022 tarihinde yüklenecektir.

Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.

Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.

Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

Puanların son kullanma tarihi 3 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 4 Temmuz 2022’de geri alınacaktır.

Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için GIDA yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.

World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.