Ekonomi

Haziran ayı için duyuruldu: Kia sıfır arabalar 100 bin TL avantajıyla satılacak!

Mayıs kampanyaları sona eren araç şirketleri yaz aylarına avantajlı kampanyaları ile giriyor. Kia Haziran ayı için yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Şirketten yapılan açıklamada, Kia XCeed araçların 31 Haziran’a kadar 100.000 TL’ye 12 ay %0,99 faiz fırsatı avantajıyla satılacağı ifade edildi.

Sıfır araba satın almak isteyen vatandaşlar için KİA Haziran ayı kampanyasını açıkladı. Yapılan yazılı açıklamada, XCeed 100.000 TL’ye 12 ay %0,99 faiz fırsatıyla satılacağı bildirildi. 1 Haziran tarihinde başlayan kampanya 31 Haziran tarihinde sona erecek.

Kia kampanya açıklamasında şöyle denildi:

Kampanya 01-30 Haziran 2021 tarihleri arasında tabloda belirtilen sıfır araçlar için geçerlidir. Kampanyalı krediler, Kia Kasko poliçesi yaptıran müşterilerimiz için geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 120.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır. İletişimde kullanılan görsel ve donanımlar ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir. Kia binek aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında olup anahtar teslim tarihinden itibaren toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca Kia Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır.