Gündem

Hastanedeki patlamadan kahreden haber! Koronavirüsü yendi ama…

Gaziantep’te özel bir hastanede meydana gelen patlamanın acı detayı ortaya çıktı. Patlama sonucunda hayatını kaybeden Gaziantep’in Nizip ilçesi Sekili Kasabası’nın eski belediye başkanı olan ve İlçe Belediye Encümen Üyesi Ali Saffet Kanpolat’ın koronavirüsü atlattığı ancak olayın sonucunda vefat ettiği öğrenildi. Olaydan bir gün önce eşi ile görüntülü konuşan Kanpolat’tan geriye son resimleri kaldı.

Vefat edenlerin arasında bulunan Ali Saffet Kanpolat’ın yaklaşık 10 gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi verdiği öğrenildi. Bir kaç gündür durumu iyiye giden Kanpolat, yoğun bakımdan servise alınmaya hazırlık yaparken sabah saatlerde meydana gelen feci olayda hayatını kaybetti.

AİLESİ ACI HABERLE YIKILDI

Meclis Üyesi Kanpolat’ın görüntülü telefon ile eşi Firdevs Kanpolat ile görüştüğü durumunun iyi olduğunu söylediği ortaya çıktı. Bir kaç gün içerisinde servise alınması beklenen Kanpolat’ı yeniden görmek ve kavuşmak için gün sayan ailesinin sabah gelen acı haber ile büyük şok yaşadığı öğrenildi. Kanpolat’tan geriye ise olaydan bir gün önce yapılan telefon görüşmesi ile ilgili alınan ekran fotoğrafları kaldı.

Kanpolat’ın cenazesi Gaziantep Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsi ve işlemlerinin ardından ailesine teslim edilecek.