Market Aktüelleri

Happy Center’dan Dev İndirim: A’dan Z’ye Tüm Ürünlerde Fiyatlar Düştü!

Zincir marketler, tüketicilerin ilgisini çekmek için dev indirim kampanyalarına imza atmaya devam ediyor. Happy Center, 8 Mayıs-24 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak yeni indirim kataloğunu yayınladı ve tüm dikkatleri üzerine çekti. Kıymadan kuşbaşına, ayçiçek yağından çaya kadar birçok üründe yapılan indirimlerle, market rafları adeta boşalıyor.

Fırsat Ürünlerinde Büyük İndirimler!

Happy Center, müşterilerine sunduğu indirimlerle adeta alışveriş keyfini yeniden tanımlıyor. İndirim kapsamında yer alan ürünler arasında; dana kıyma, dana kuşbaşı, ayçiçek yağı, çay, peynir ve daha birçok temel gıda ürünü bulunuyor. Tüketiciler, ihtiyaç duydukları ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilmenin keyfini yaşıyor.

Fiyat Listesi ve İndirim Detayları

Happy Center’ın indirim kapsamında sunduğu ürünlerin fiyatlarına bir göz atalım:

ÜrünFiyat
Dana Kıyma314 TL
Dana Kuşbaşı344 TL
5 lt Sorma Ayçiçek Yağı199.95 TL
1750 gr Sütaş Kaymaklı Yoğurt74.95 TL
500 gr Çaykur Tiryaki & Rize Çayı69.95 TL

Fırsatı Kaçırmayın!

Happy Center’ın dev indirim kampanyası 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü sona erecek. Tüketiciler, bu süre zarfında ihtiyaç duydukları ürünleri daha uygun fiyatlarla satın alarak bütçelerine katkı sağlayabilirler. Unutmayın, fırsatları kaçırmamak için zamanınızı iyi değerlendirin ve Happy Center şubelerine uğrayarak avantajlı alışverişin tadını çıkarın!