Magazin

Hanife Gürdal Başını açtı! Son videoları kandırıldık dedirtti…

Zuhal Topal’ın Fox TV’de yayınlanan ve fenomen olan programının ünlü isimlerinden Hanife Gürdal programdaki Serkan ile yaşağı gelgitli aşkla gündeme gelmişti. İşte bu fenomen isimden şok bir fotoğraf yayınlandı.

HANİFE GÜRDAL BAŞINI AÇMIŞTI!

Zuhal Topal’ın büyük kanalların birinde yaptığı ve bir dönemlerin fenomen programı Zuhal Topall’la da ünlenen gelin adayı Hanife, başörtüsünü çıkartarak başını açtı. Hanife’ye bu kararında en büyük destek ise evlilik programında tanıştığı yakın arkadaşı Sevgi’den geldi.Bir döneme damga vuran evlilik programlarında adını duyuran ve sonrasında bir benzin istasyonunda pompacı olarak işe başlayan gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtı. Gürdal, bu kararını yeni açtığı Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.Sonrasında arkadaşlarından destek mesajları gelen Hanife Gürdal ilk paylaşımlarıyla şok etti. “Kapalı bir insan nasıl birden böyle değişebilir.” gibi yorumlar geldi…

HANİFE’NİN SON VİDEOSU ŞOK YARATTI…

Hanife Gürdal’ın yeni videosu herkeste şok etkisi yarattı. Bir uygulama olan Tiktok ile videolar çeken hanife’nin videolarını yüz binler izledi.

HANİFE GÜRDAL KAÇ YAŞINDA?

Şuan 24 yaşında olan, 1995 doğumlu İzmir Torbalı doğumlu Hanife lise mezunudur. 1.64 boyunda ve 59 kilodadır. 1 yıla aşkın süredir Esra Erol’un programında talibini arayan Hanife Gürdal daha sonra Zuhal Topal’ın programına katılmış taliplerine ret cevabı vermesiyle ünlenmiştir. Hanife Gürdal’ın 3 kardeşi vardır ve daha önce hiç evlenmemiştir. Hanife Instagram hesabında 435 bin takipçisi bulunuyor.

Bir cevap yazın