Magazin

Hangi ünlünün ne takıntısı var? İşte ünlülerin hiç bilmediğiniz takıntıları!

Kimi günde 80 bardak çay içiyor, kimi playstation oynamaya bayılıyor, kimi ise erkeklerle konuşmaktan utanıyor. İşte çok sevdiğiniz ünlülerin hiç bilmediğininiz alışkanlık ve takıntıları...

Ekranlarda yaptıkları işlerle hayran bırakan ünlülerin pek bilinmeyen tuhaf alışkanlıkları olduğunu biliyor muydunuz? İşte ünlü isimlerin duyduğunuzda şaşıracağınız tuhaf alışkanlıkları…

NECATİ ŞAŞMAZ

Kurtlar Vadisi dizisiyle adını unutulmazlar listesine yazan oyuncu Necati Şaşmaz’ı çay tiryakileri de çok sevecek. Adeta bir çay tutkunu olan ünlü oyuncunun günde içtiği çayın bazen 80 bardağa ulaştığını söylüyor.

SEREN SERENGİL

Seren Serengil’in köpeklerine olan düşkünlüğü artık bilmeyen yok. Ama gittiği her yere köpeklerini de götüren Serengil’in, onlara sadece porselen tabakta servis yaptırdığını da biliyor muydunuz?

ACUN ILICALI

Rakiplerini yendikten sonra çektiği videolarla sık sık gündeme gelen Acun Ilıcalı, tam bir playstation tutkunu.

BEYAZIT ÖZTÜRK

Programında kendisinden sık sık “Gemilerde talim var” şarkısı istenen Beyazıt Öztürk, fasılları oldukça çok seviyor. Öyle ki, evine fasıl ekibi getirtip kendine özel fasıl düzenliyor.

MURAT BOZ

Murat Boz’un yeşil elma takıntısı var. Gördüğü her yeşil elmayı yemek istiyor.

CEM YILMAZ

Cem Yılmaz, sahneye çıkmadan önce muhakkak şekerleme yapıyor.

ÇAĞLA ŞİKEL

Çağla Şikel fit ve sağlıklı görünümünü aksatmadığı kahvaltısına borçlu.

HÜLYA AVŞAR

Hülya Avşar, zamanlama konusunda çoğu insana taş çıkartacak kadar dakik. Planlarına sadık kalmak ve geç kalmamak için saatlerini beş dakika ileri alıyor. Ayrıca uzun el ve ayak tırnaklarından hiç hoşlanmadığını da kendi programında açıklayan Hülya Avşar, “Kısa tırnakları daha temiz buluyorum” diye de ekledi.

ATA DEMİRER

Ata Demirer tam bir güvercin hastası. Bizzat ilgilendiği değişik cins güvercinleri var.

BÜLENT ERSOY

Yalnız kalmakla ilgili büyük takıntıları olan Bülent Ersoy’un arası tek rakamlarla da arası hiç iyi değil. Oda numarasından tutun da plakaya kadar tek rakamlara dikkat ediyor.

SEZEN AKSU

Tarzı ve yaptığı eserle ne kadar orijinal bir karakter olduğunu gözler önüne seren Sezen Aksu, misafirlikte de hayli orijinal. Misafirliğe gittiği evlere beraberinde yün ve şişini de götürüyor.

KADİR İNANIR

Yeşilçam’ın yakışıklı jönünün kurbağalara olan sevgisi hayrete düşürecek cinsten. Kadir İnanır, genel olarak sevilen hayvanların yanı sıra kurbağaları çok seviyor. Evinin bir odasını sadece kurbağa figürlü objelere ayırıyor.

SİBEL CAN

Sibel can, gittiği her kulise, kendi bornozu ve havlusunu muhakkak götürüyor.

GÜLBEN ERGEN

Gülben Ergen’in satın ve hediye aldığı takıların düzenlemesini tekrar yapıyor.

MUSTAFA SANDAL

Mustafa Sandal’ın büyük bir saat koleksiyonu var.

TEOMAN

Çocuk ruhunu asla kaybetmeyen ünlülerden. Oldukça geniş bir çizgi roman koleksiyonu var.