GündemMagazin

Hande Erçel’in yeğeni Gamze Erçel’in kızı Mavi’den kahreden haber: Böyle duyuruldu!

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in kızı Mavi’den kahreden haber geldi. Caner Yıldırım ve Gamze Erçel’in 2.5 yaşındaki kızı Mavi’nin kanser tedavisi görmeye başladığı bildirildi.

KANSER TEDAVİSİ GÖRMEYE BAŞLADI

Beyaz TV’de Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’nin sunumuyla ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Arto, program sırasında oyuncu Hande Erçel’e benzerliğiyle dikkat çeken 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi’nin kanser tedavisi gördüğünü açıkladı.

28 yaşındaki oyuncu Hande Erçel’in 30 yaşındaki ablası Gamze Erçel’in Caner Yıldırım ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Aylin Mavi’nin kanser tedavisi gördüğü ortaya çıktı. Arto’nun duyurduğu kötü haber karşısında hem stüdyodaki sunucular hem de ekran başındakiler büyük bir üzüntü yaşadı.

Henüz 2,5 yaşında olan Aylin Mavi’nin hastalığı ilk olarak ailesinin şüpheleri sonucu doktora gitmesiyle ortaya çıktı.

ARTO KONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNDU

Konu ile ilgili programda açıklama yapan Arto şu ifadeleri kullandı: ”Üzücü bir haber… Hande Erçel’in yeğeni, Gamze Erçel’in kızı Mavi’den. Gerçekten yürek burkan bir haber. Kanser tedavisi maalesef görmeye başladı 2,5 yaşındaki yeğeni Mavi Yıldırım. Karnındaki şişkinlikten dolayı Mart ayında hastaneye gidiyorlar ve maalesef kanser tedavisi görmeye başlıyor. Dualarımız onunla. Nasıl güzel bir kız maşallah. Asıl korkutucu olan şey annede de çıkmış olması. Ünlü bir hastaneye gönderiliyor. Çok hassas bir haber diye paylaşmak istememiştim.”