Magazin

Hande Erçel ile Kerem Bursin’in öpüşme sahnesi sosyal medyaya damga vurdu!

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sen Çal Kapımı isimli yeni dizinin başrollerinde oynayan Hande Erçel ve Kerem Bursin'in uzun öpüşme sahnesi sosyal medyada gündeme oturdu.

Show TV ekranlarında yayınlanan Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde olduğu Sen Çal Kapımı isimli dizideki öpüşme sahnesi sosyal medyada gündeme otururken bir yandan da kafaları karıştırdı.

İLİŞKİSİNİ KEREM BURSİN YÜZÜNDEN Mİ SONLANDIRDI?

İlişkisini Kerem Bursin ile olan yakınlığından dolayı sonlandırdığı konuşulan Hande Erçel’in kamera arkası öpüşme sahnesi kafaları iyice karıştırdı.

AYRILIĞI SOSYAL MEDYADAN DUYURMUŞTU

Hande Erçel, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Bugün çıkan haberlerden sonra gündemi daha fazla meşgul etmemek adına konuya açıklık getirerek, Murat’la ilişkimizi dostça noktalandırdığımızı paylaşmak durumunda hissediyorum. Murat hayatımın en zorlu günleri olarak hatırlayacağım zamanlarımda sadece sevgili değil, bana dost olmuş, yol arkadaşlığı yapmış kıymetli biridir. Bu yüzden de ayrılık iki insanın ilişkisinin bitirmiş olsa da yine belirtmek isterim ki dost kalmak tek istediğimizdir ve uzun yılların getirisi olarak yakın çevremiz hala aynıdır. Bu süreçte aldığımız karara saygı duymanızı ve haberlerinizi yaparken bu hassasiyeti ve anlayışı gözetmenizi rica ederim.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu