Magazin

Haluk Levent'in acı günü! Gizem Utku toprağa verildi

Haluk Levent, Ogün Şanlısoy gibi ünlü isimlerin menajerliğini yapan Gizem Utku hayatını kaybetti. 42 yaşında hayata veda eden Utku’nun cenazesi bugün Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Pendik Araştırma Hastanesi’nde bir süredir tedavi görev Gizem Utku’nun vefatı müzik dünyasını üzdü. Cenazeye Haluk Levent, Ege, Ogün Şanlısoy ve Barlas Erinç gibi ünlü isimler de katıldı. Haluk Levent’in cenaze boyunca oldukça üzüntülü olduğu görüldü. Utku, cenaze töreninin ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

‘ÇOK ÜZGÜNÜZ’

Haluk Levent, “Yaklaşık 15 yıldır birlikteydik. 3 yıldır bizle birlikte değildi ama bizle beraberdi. İş olarak başka organizasyonda yer alıyordu ama her zaman yanımızdaydı. Ailemizin bir üyesiydi. Çok üzgünüz diye konuştu.

GİZEM UTKU KİMDİR?

Haluk Levent, Ogün Sanlısoy gibi rock dünyasının ünlü isimlerinin menajerliğini yapan Gizem Utku bir süredir tedavi görüyordu. Gizem Utku’dan bugün sevenlerini üzen haber geldi. Ünlü menajer hayatını kaybetti. Haluk Levent, Gizem Utku ile dans ettiği bir videoyu sosyal medya hesabından “Canım Gizem… Cennette de dans edeceksin hep!” sözleriyle paylaştı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Cognitive Behavioral Therapy For Substance Use Disorders http://aaa-rehab.com Drug Rehab Centers http://aaa-rehab.com Summer Sky Rehab
    http://aaa-rehab.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı