Ekonomi

Halkbank yazılı açıklama yaptı: Müşteriler 15 Mayıs tarihine kadar bu kampanyadan faydalanabilirler!

Halkbank Paraf üyesi olanlar için yeni kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL, tüm alışverişler TOTAL Mobil Ödeme ile yapılırsa ilave 10 TL, toplamda 60 TL ParafPara hediye edilecek. Söz konusu kampanya 15 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere haberimizden öğrenebilirsiniz.

Halkbank araç sahibi müşterilerinim sevindirecek yeni kampanyasını duyurdu. Paraf üyesi olan müşterilerin akaryakıt ya da otogaz alışverişinde hediye ParafPara verileceği açıklandı. Kampanyanın 1 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacağı ifade edildi.

Total İstasyonları’nda ParafPara Kampanyası

1 Nisan-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL, tüm alışverişler TOTAL Mobil Ödeme ile yapılırsa ilave 10 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 25 Mayıs 2021’e kadar Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 60 TL ParafPara kazanabilir.

Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

Paraf üyesi TOTAL istasyonları, www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “TOTAL” yazılarak listelenebilmektedir.

TOTAL Mobil Ödeme ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

25 Mayıs 2021’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 26 Mayıs 2021 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.

Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kampanyaya dahil olup, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.