Ekonomi

Halkbank uygun fiyatlı ikinci el araba satışı yapıyor! Hangi araba kaç paraya satılıyor?

2020 yılında araba sahibi olmak isteyen vatandaşları sevindirecek haber Halkbank’tan geldi. Halkbank açtığı internet sayfası üzerinden uygun fiyatlı araba satışı yapıyor. Peki, hangi arabalar ne kadara satılıyor?

Türkiye’de uygun ücret karşılığında araba sahibi olmak isteyen vatandaşlar ikinci el araba fiyatlarını araştırıyorlar. Bu sene içerisinde araba sahibi olmak isteyen vatandaşlara güzel haber Halkbank’tan geldi. Halkbankası açtığı satış sayfası üzerinden uygun fiyatlı ikinci el araba satışı gerçekleştiriyor. Halkbank Gayrımenkul sayfası ‘araçlar’ kısmından yapılan açıklamada, ikinci el araç satışı için teklif usulü kullanıldığı belirtildi. Buna göre, yapılan satışlar için teminat yatırılması , daha sonra satışta olan araç için teklif verilmesi gerekiyor.

İkinci el araç satın almak isteyen vatandaşların teklif verebilmek için teminat yatırması gerekirken teminatı yatıran vatandaşların daha sonrasında https://www.halkbankgayrimenkul.com.tr/ adresi üzerinden tekliflerini yapabileceği belirtildi.

Hangi araç ne kadara satılıyor?

Tüm güncel araç ilanlarını görmek için tıklayınız. 

Halkbank Taşıt Kredisi Nedir?

Hayalindeki arabayı almak için nakite ihtiyacı olan müşterileirmizin yanında olan kredimizdir.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Dilerseniz artan taksitli veya azalan taksitli ödeme planı seçenekleriyle kredi taksitlerinizi gelirinize uygun olarak belirleyebilir veya ilk taksitinizi 2 ay erteleyebilirsiniz.

Nasıl Faydalanılır?

Halkbank taşıt kredisinden faydalanmak için evinize en yakın Halkbank şubesine ziyarette bulunabilirsiniz.