Ekonomi

Halkbank SMS ile başvurana en az 1000 TL nakit desteği sağlıyor!

Halkbank bireysel ihtiyaçlar için yeni kredi desteğini duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitesi üzerinden yapılan başvuru ile en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL hızlı kredi verildiğini bildirildi. 36 ay vade ile verilen kredi hakkındaki bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Corona virüsü salgını sürecinde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankalar tarafından verilen kredileri araştırıyorlar. Bu kapsamda açıklamada bulunan Halkbank, bireysel ihtiyaçlar için en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında kredi verdiğini duyurdu. Banka konuya ilişkin açıklamasında, Bireysel ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir. “SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz.” İfadelerini kullandı.

Bilinmesi Gerekenler

En az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.

Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Tutar ve Ödeme Koşulları

15.000 TL kredinizi aylık 600,28 TL taksit tutarı ile 36 ay vade ve 78,75 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,77 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Örnek Ödeme Tablosu

Nasıl Faydalanabilirim?

Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan buraya tıklayarak hemen başvurabilirsiniz.

SMS ile başvururken; aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

Örnek SMS Metni: KREDİ 12345678910 3000 10000

Onaylanan başvurunuzu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

Üstelik kredi başvurularınızı ve kullanımlarınızı 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.
Daha detaylı bilgiye ulaşmak için şubelerimiz veya 0 850 222 0 400 Dialog’dan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.