Ekonomi

Halkbank resmen açıkladı: 2021’de uygun ödemeli ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi veriliyor!

Türkiye’de ilk kez 2020 tarihinde tespit edilen corona virüsü salgını sonrası kamu bankaları uygun finansmanlı kredi kampanyaları başlatmıştı. 2021’de de bankaların verdiği krediler vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Halkbank tarafından verilen ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi…

Kamu bankalarının ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi kampanyaları merak eden vatandaşlar için Halkbank açıklamada bulundu.

Halkbank ihtiyaç kredisi

Hızlı kredi nedir?

Bireysel ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir. “SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz.

Tutar ve Ödeme Koşulları

50.000 TL kredinizi aylık 1914,08 TL taksit tutarı ile 36 ay vade ve 262,50 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,54 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Taşıt kredisi

Dilerseniz artan taksitli veya azalan taksitli ödeme planı seçenekleriyle kredi taksitlerinizi gelirinize uygun olarak belirleyebilir veya ilk taksitinizi 2 ay erteleyebilirsiniz.

Nasıl Faydalanabilirim?

En yakın Halkbank Şubemize başvurabilirsiniz.

Hesaplı Evim Konut Kredisi

Nedir?
Bütçenize en uygun vade ve ödeme seçenekleri sunarak, ev sahibi olmanıza imkân tanıyan kredimizdir.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Size özel avantajlı faiz oranları sunan konut kredimiz ile taksit ödemelerinizi ister aylık eşit taksitlerle, isterseniz kendi belirleyeceğiniz tutarlarla yapabilirsiniz.

Nasıl faydalanabilirim?

Kredi başvurunuzu online yapabilir ya da en yakın Halkbank Şubemize başvurabilirsiniz.