Ekonomi

Halkbank müşterisi olanlar dikkat: 12 Mayıs tarihine kadar faydalanabilirsiniz!

Halkbank Ramazan kampanyasını resmi internet sayfası üzerinden duyurdu. Kamu Bankası 12 Mayıs tarihine kadar yurt içinde market sektöründe peşin olarak yapılacak 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara verileceğini açıkladı.

Bu sene Ramazan öncesi bankalar peş peşe kampanya duyurularında bulundular. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden market alışverişlerinde geçerli olacak ParafPara hediye kampanyasını açıkladı. Kampanyanın 12 Nisan-12 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacağı bildirildi.

Halkbank Ramazan kampanyası detayları

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce RAMAZAN yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil uygulamasından Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 60 TL’dir.

Kampanyaya fiziki ve sanal POS’lardan yapılan harcamalar dahildir.

Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.

Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya market sektöründe faaliyet gösteren fiziki ve sanal işyerleri dahildir.

Paraf ile 12 Nisan-12 Mayıs 2021 tarihleri arasında yurt içinde market sektöründe peşin olarak yapılacak 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.