Ekonomi

Halkbank herkese 388 TL geri ödeme ile 10 bin TL hızlı kredi veriyor!

Kamu bankaları tarafından verilen ihtiyaç kredileri vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Halkbank başvuran herkese 388 TL geri ödeme ile 10 bin TL hızlı kredi veriyor.

Halkbank kredi faiz oranlarını güncelledi. Banka %1,61 faiz oranı ile 10 bin TL kredi veriyor. 36 ay vadeli kredi veren banka aylık 388,06 TL talep ediyor. Yapılan hesaplamalara göre 36 sonunda geri ödeme miktarı 13 bin 970 bin 16 kuruşa yükseliyor.

Evinize en yakın Halkbank şubesine başvuruda bulunarak krediden faydalanabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

En az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.
Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.

Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.
Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak, Halkbank.com.tr krediye başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.