Editörün SeçtikleriMagazin

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’den radikal karar: Artık başka ülkede yaşayacaklar!

Ünlü çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç radikal bir karar aldı. Bir süredir Londra’da fotoğraf paylaşan ünlü çiftin taşınma kararı aldığı öğrenildi. 3 çocuğu olan çift, İngiltere’den ev aldı. Projeleri olmadığı zaman Londra’da yaşayacakları öğrenilen Ergenç çiftinin bu kararı sevenlerini üzdü.

Ünlü oyuncular Bergüzar Korel ve Halit Ergenç artık Türkiye’de yaşamayacaklar. Sürekli Londra’da fotoğraflar paylaşan çiftin sırrı ortaya çıktı. Buna göre, İngiltere’de ev alan çift, projeleri olmadığı dönemde Londra’da yaşayacaklar.

Binbir Gece ve Vatanım Sensin dizileriyle isimlerini Türk dizi sektörüne yazdıran ünlü oyuncular Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, yaşamlarında radikal bir değişikliğe imza attı. Ali Ergenç, Han Ergenç ve Leyla Ergenç adında üç çocuğu bulunan çift, bir süredir ekranda yer almıyordu. Son olarak ‘Babil’ dizisinde yer alan Ergenç, daha sonra pandemi nedeniyle setlere ara verdi.

LONDRA’YA TAŞINACAKLAR

SnobMagazin’in özel haberine göre; Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in sosyal medyada İngiltere’nin başkenti Londra’dan paylaştığı fotoğrafların sırrı da çok geçmeden ortaya çıktı. Ünlü çiftin, Londra’dan bir ev satın aldığı öğrenildi. İkilinin projeleri olmadığı dönemde üç çocuğuyla birlikte Londra’da yaşayacağı iddia edildi.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’ten radikal karar! Artık Türkiye’de yaşamayacaklar

PROJELERİ OLDUĞUNDA GELECEKLER

İkili, set olduğu zaman İstanbul’a gelip, kamera karşısına geçecek. Korel, son günlerde Instagram’dan sık sık Londra’dan çektirdiği fotoğrafları yayınlıyor.