Magazin

Hakan Hatipoğlu’nun acı günü! En yakını koronavirüsten vefat etti

Eski Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu’nun acı günü… Ünlü isim İnstagram hesabından dedesinin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Hatipoğlu, “O beni evlat gibi sevdi ben onu babam gibi. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

Acun llıcalı’nın yarışmalarında adını duyuran ve sonrasında TV8’de sunuculuk yapmaya başlayan Hakan Hatipoğlu’nun 93 yaşındaki dedesi hayatını kaybetti.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Yaşadığı büyük üzüntüyü Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Hatipoğlu, “93 yaşındaki canım dedem, pamuk dedem ani bir şekilde Covid-19’a yenik düştü. Bende emeği çoktur. Dede torun olmanın ötesinde farklı bir ilişkimiz vardı. Sevginin her şeyi çözebileceğini ben ondan öğrendim. O beni evlat gibi sevdi ben onu babam gibi. Belki de o yüzden Lila’ya hep senin bana baktığın gözlerle bakıyorum dedem benim. Seni çok seviyorum. Çok özleyeceğiz seni. Mekanın cennet olsun canım benim. Çok üzgünüm” dedi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN BAĞSALIĞI MESAJI

Ünlü ismin paylaşımına Hasan Yalnızoğlu, Uğurkan Erez, Berkan Karabulut, Yiğit Dikmen, Gurur Aydoğan ve Ersin Düzen gibi tanınmış kişilerden baş sağlığı yorumları yağdı.