Magazin

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kafaları karıştıran ayrılık iddiası!

Ebru Gündeş ile boşanma hazırlığı yaptığı öğrenilen Reza Zarrab ile Hadise’nin aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. Hakkında çıkan haberler ile ilgili şikayette bulunacağını sosyal medyadan paylaşımla duyuran Hadise gündemden düşmezken bu sefer de evlenecekleri beklenilen sevgilisi Kaan Yıldırım’dan flaş bir hamle geldi.

HUKİKİ YOLLARA BAŞVURACAĞINI DUYURDU

Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia hakkında açıklama yapan Hadise “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” ifadelerini kullandı. Hadise’nin bu paylaşımını sevgilisi Kaan Yıldırım da paylaşarak, sevgilisinin yanında olduğunu göstermişti.

TAKİPTEN ÇIKTI

Ancak bugün sürpriz bir gelişme yaşandı. Kaan Yıldırım, Hadise’yi Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. İkilinin bu hamlesi ayrıldıkları yönünde yorumlandı. Yıldırım’ın ortaya atılan iddialardan büyük rahatsızlık duyduğu öne sürüldü. Taraflardan ayrılık iddiasıyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.