Magazin

Hadise ile Kaan Yıldırım aşk yaşıyor!

Sosyal medya hesabı olan İnstagram'dan köpekle paylaşım yapan Hadise, kendisini ele verdi. Köpeğin sahibinin başarılı oyuncu Kaan Yıldırım'a ait olduğu öğrenildi. Aşk iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında jürilik yapan güzel şarkıcı Hadise giydiği her kıyafetle olay olmaya devam ediyorken bu sefer de aşk hayatı ile magazin gündemine oturdu.

KAAN YILDIRIM’A AİT
Başarılı şarkıcı Hadise, dün sosyal medya hesabından bir köpekle çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Hadise’nin poz verdiği köpeğin yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım’a ait olduğu ortaya çıktı. Fotoğraftaki köpeği fark eden bir sürü sosyal medya kullanıcısı Yıldırım’ın Ağustos ayında köpeğiyle yaptığı paylaşımı yeniden gündeme getirerek ikilinin birlikte olduğunu iddia etti. Hatta yakışıklı oyuncunun soyadına gönderme yapan bazı kullanıcılar ‘Hadise’nin Yıldırım aşkı’ şeklinde paylaşımlar yaptı.

“YALNIZLIKTAN SIKILMADINIZ MI?”
Hadise, aylar önce verdiği bir röportajda ‘Yalnızlıktan sıkılmadınız mı?’ sorusuna “Sevgilim olmadığını nereden biliyorsunuz” diyerek tepki göstermişti.
Geçtiğimiz sene oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile tek celsede boşanan Kaan Yıldırım’ın adı son olarak şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide başrol oynayan Demet Özdemir ile anılmıştı. Birlikte görüntüleri çıkan ikili, aşk yaşadıklarını kesin bir dille yalanlamıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın