Park Afyon’dan Ramazan boyunca “İftar Yemeği” kampanyası

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde Ramazan ayı boyunca iftar yemeği kampanyası olacağı belirtildi.Park Afyon Alışveriş Merkezi yönetiminden yapılan açıklamada, “15 Mayıs-14 Haziran...

HABERDE İNSAN 15.05.2018, 12:37
Park Afyon’dan Ramazan boyunca “İftar Yemeği” kampanyası

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde Ramazan ayı boyunca iftar yemeği kampanyası olacağı belirtildi.

Park Afyon Alışveriş Merkezi yönetiminden yapılan açıklamada, “15 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimiz arasından en yüksek tutarı gerçekleştiren ziyaretçimiz iftar yemeği kazanacaktır. Park Afyon AVM kafe ve restoranlarında geçerli olacak yemek kampanyamızı kazanan ziyaretçimiz maksimum 3 kişi ile katılabilecektir. Ziyaretçilerimizin alışveriş fiş ve faturalarını 1. katta kurulacak olan araba çekilişi standımıza kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Siz de keyifli bir iftar yemeği kazanma şansı için kampanyamıza katılmayı unutmayınız” denildi.
Yorumlar (0)
25°
açık