Müşterilerini 50 yıldır bakır tas kullanarak traş ediyor - Haber

Müşterilerini 50 yıldır bakır tas kullanarak traş ediyor

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde 50 yıldır mesleğini sürdüren berber Alaaddin Akbulut, müşterilerine eski usullerle hizmet veriyor.Müşterilerini bakır tas kullanarak tıraş ettiğini dile getiren Akbulut, "Yarım asırdır dükkanda eski...

Müşterilerini 50 yıldır bakır tas kullanarak traş ediyor

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde 50 yıldır mesleğini sürdüren berber Alaaddin Akbulut, müşterilerine eski usullerle hizmet veriyor.

Müşterilerini bakır tas kullanarak tıraş ettiğini dile getiren Akbulut, "Yarım asırdır dükkanda eski usullerle tıraş yaparım. Tıraş takımından müşterilerin yüzünü yıkadığı bakır tasa kadar her şeyi eski kullanmaktan büyük keyif alıyorum. Müşterilerim de bu durumdan memnun. Müşterilerim genelde eski usullerle tıraş olmayı sevenlerden oluşur. Gençlerimizde bazen bu şekilde traş olmayı istiyorlar. Oldukça memnun oluyorlar. Kütahya’da benim yaptığım gibi bakır tasla tıraş eden berber hiç duymadım. Ben bu traş şeklini ömrüm yettiğince devam ettireceğim. 2 oğlumu bu meslekle yetiştirdim. Şimdi ikisi de turizmci oldu. Ben ne zaman dükkanıma girsem anılarım canlanır. Çavdarhisar halkına bugüne kadar bana gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim’’ifadelerini kullandı.(YD-EFE)
YORUM EKLE
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka