Kültür Sanat

“Güzelim” sözüyle ünlenen Davut Kıranlı intihar mı etti?

Müge Anlı programına katılan ve Muammer’le kaçan karısı Sevgi Kıranlı’nın geri dönmesini isteyen Davut Kıranlı hakkında flaş bir gelişme yaşandı. “Güzelim” sözüyle ünlenen Davut Kıranlı’nın intihar ettiği iddiaları ortaya atıldı. Peki, Davut Kıranlı öldü mü?

Müge Anlı’nın programında işlenen bir konu Türkiye’nin gündemine oturdu. Davut Kıranlı’nın eşi Sevgi Kıranlı kendisinden 14 yaş küçük sevgilisi ile kaçmıştı. Evlerinde şoför olarak çalışan Muammer Cambaz’a kaçan Sevgi Kıranlı’nın dönmesi için Davut Kıranlı programa katılmış adamın karısına “Güzelim” diye hitap etmesi sosyal medyada çok konuşulmuştu. Son olarak ise eşi geri dönmek istemeyen Davut Kıranlı’nın intihar ettiği iddiaları ortaya atıldı.

Davut Kıranlı intihar mı etti?

Sosyal medyada Davut Kıranlı’nın intihar ettiği iddiaları dolaşmaya başladı. Bu nedenle Müge Anlı izleyicileri “Davut Kıranlı intihar mı etti?” sorusunun cevabını internet üzerinden araştırmaya başladılar. Müge Anlı ekibinden yada Davut Kıranlı’nın yakınlarından intihar iddialarına cevap olarak resmi bir açıklama henüz yapılmadı.