Gündem

Günlük Burç Yorumunuz Bugün Size Ne Söylüyor?

“23 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 23 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 23 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 23 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 23 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız…”

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Özellikle kariyer ve ailevi konularda köklü değişiklik yapma ve en olmadık kararlar alma dönemindesiniz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Risk almaktan korkmuyorsunuz ancak buna biraz daha dikkat etmek zorunda kalabilirsiniz. Gökyüzü 26 Aralık’taki güneş tutulmasıyla gelecek Nisan’a kadar sizleri yeni bir oluşum için destekleyecek. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Hem duygusal hem maddi konularda şans sizden yana.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Son yıllarda hayat rotanızı bir türlü oturtamadınız. Rutininiz bile kafanızda oluşan sorular nedeniyle size istediğiniz huzuru bir türlü vermedi. Ancak bu haftadan sonra tüm soru ve sorunlarınıza kalıcı ve çok güzel cevaplar alma zamanınız başlayacak. Olumlu düşüncenin gücüne inanın ve rotanızı belirleyin. Enerjiniz çok yüksek.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Sorunların kökten çözüm bulacağı bir döneme girdiniz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Kendinizi ve hayatınızı baştan yaratabilecek güce sahip olacaksınız. Bu arada rüyalarınız hareketlenebilir, mistik konulara ilginiz artabilir. Yalnız İkizlerin dikkatini uzak yerlerden gelen biri çekebilir. Evli iseniz partnerinizle ilgili sorunları artık bitirme zamanı.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Hem aşk hem sosyal yalnızlığınız bitiyor artık. Ciddi ilişkilere hazırlıklı olun yalnız Yengeçler. Evli Yengeçlerde ise durum farklı ilerleyebilir. Sorunlu giden birlikteliğinizi bitirebilir ve ruhunuzu besleyen özgürlüğünüzü tekrar elinize almak isteyebilirsiniz. Kariyerinizde istediğiniz işi bulabilir ya da terfi alabilirsiniz. Gökyüzü bu dönem sizi pozitif etkilerle destekliyor. Beklenmedik paralar, aşklar, teklifler peşi sıra geliyor. Hazırlıklı olun.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos

Eğer iş arıyor ya da işinizle ilgili tıkanıklık yaşıyorsanız bu konuda olumlu ve güçlü fırsatlar sizinle olacak. Aşk içinde harika bir döneme girdiniz. Geçtiğimiz günlerde yolunda gitmeyen ilişkilerinizden kurtulmuş olmalısınız. Üzülmeyi bırakın. Çünkü gökyüzü size mutluluk vaat ediyor. Birlikteliğiniz yolunda gidiyorsa daha da mutlu olacağınız gelişmeler olacak.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Bu hafta gökyüzü sizin aşk hayatınız için çalışacak desek yeridir. Eğer hayatınızda kimse yoksa aşk kapınızı açık bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Flört ettiğiniz biri varsa ilişkinizi ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz. Evli ve çocuk isteyen bir Başaksanız bu konuda şanslı dönemdesiniz. Hobilerinizi paraya çevirebilir, iş arıyorsanız iş bulabilir, çalışıyorsanız terfi edebilirsiniz. Şansınız açık, iyi değerlendirin.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Bu hafta rutininiz dışında evinizle ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Taşınmak istiyorsanız istediğiniz gibi bir ev bulabilir, aniden taşınabilirsiniz. Hatta şehir değiştirmeyi düşünen bir Teraziyseniz bu konuda çok rahat destek bulabilirsiniz. Maddi konularda bir sıkıntınız varsa bu konuda da şansınız oldukça açık. Beklenmedik paralar kazanabilir, kolaylıkla kredi ya da borç bulabilirsiniz.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Konu başlığınız yine kariyerinizin olacağı bir haftaya girdiniz sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Çok güzel ve olumlu gelişmeleri peş peşe yaşayacağınız bu dönem kazançlarınız artacak. Sizi heyecanlandıracak bir projenin içine çekilebilir yeni ortaklıklara doğru yelken açabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız bunları düzenleyip toparlamak için de çeşitli fırsatlar yakalayacaksınız.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Bu hafta alternatif para kazanma yolları arayabilirsiniz. Ama bu arayış bir mecburiyetten çok satın almayı istediğiniz bir şey için olacak. Şanslısınız. Aradığınız desteği bulmakta zorlanmayacaksınız. Maddi açıdan büyük fırsatlar sizi bekliyor. Finansal konular dışındaki hayatınızın rutini bir süre daha değişmeyecek. Aşk arayışı içindeyseniz uygun olmayan insanlar karşınıza çıkabilir. Dikkat edin.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Haftaya yorgun ve dağınık bir zihinle başlayacaksınız. Karar vermekte zorlandığınız konular biraz canınızı sıkabilir. Yapmanız gereken, sonlandırmanız gereken her neyse ertelemekten vaz geçmeniz. Bitirmekten korkmayın. Gökyüzü sizi yeni başlangıçlar için destekliyor çünkü. 26sındaki güneş tutulması sonrası şansınız da açılıyor. Özellikle aşk ve evliliğinizle ilgili süreç çok güzel ilerleyecek.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Haftaya işinizle ilgili radikal bir karar vermek zorunda kalacağınız bir sorunla başlayabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin. Vereceğiniz karar sonrası çok daha rahat ve huzurlu olacaksınız. Taşınmak isteyenler fırsat ayağınıza gelecek. Aşkı arıyorsanız bir süre daha sabretmeniz gerekiyor. İlişkinizde sorun varsa alttan almaya çalışın. Çocuğu olan Kovalar mutlu haberler alabilir. Maddi konularda şansınız açık, yalnız risk almamanızı tavsiye ediyoruz.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Haftaya ve güne sosyal çevre sorunlarıyla başlayabilirsiniz. Canınızı sıkacak sorunlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Dedikodular, entrikalar, asılsız sözler duyabilirsiniz. Konuşmalarınıza özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Maddi konularda ise şansınız oldukça açık. Yeni bir iş ya da ortaklığa başlayabilir hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Aşk hayatınızda rutininizi korumanız sizin faydanıza olacaktır çünkü bu ara duygusal konulara fazla zaman ayıramayabilirsiniz.

Bir cevap yazın