GündemMagazin

Günlerdir yoğun bakımda yatan usta oyuncu Burak Sergen’in hastalığı belli oldu!

Kanal D ekranlarında yayınlanan başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinin usta oyuncusu Burak Sergen solunum güçlüğü ve akciğerlerinde enfeksiyondan dolayı günlerdir yoğun bakımda yatıyordu.

NİŞANLISI KORONAVİRÜS TESTLERİNİN NEGATİF OLDUĞUNU DUYURMUŞTU

Sergen’in sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda 2 kovid-19 testi sonucunun da negatif çıktığı söylenmiş ve sevenlerinden dua istenmişti. Usta oyuncunun nişanlısı Nihan Ünsal ise dün yaptığı paylaşımda “Kendisinin durumunda bir değişiklik yok, stabil. Yeniden yapılan koronavirüs testleri negatif çıktı. Tedavisi yoğun bakımda devam ediyor” ifadelerini kullanmıştı.

YAPIM ŞİRKETİ KORONAVİRÜS OLDUĞUNU DUYURDU

Ancak Sadakatsiz dizisinin yapım şirketi MedYapım, oyuncularının sağlık durumu hakkındaki son gelişmeleri aktardı. Şirketin açıklamasında şunlar söylendi: “Kıymetli oyuncumuz Burak Sergen’in kovid sebebiyle 3 gündür hastanede yoğun bakım tedavisi devam etmektedir. Kendisine MedYapım ailesi olarak acil şifalar dileriz.”

2 OYUNCU KORONAYA YAKALANDI

Burak Sergen’den gelen kötü haberlerin ardından dizinin oyuncularından Melis Sezen ve Alp Akar’ın da koronavirüs testleri pozitif çıktı.