Yozgat'ta kaçırıldığını zanneden kadın taksiden atladı! Sonrası korkunç...

Yozgat Akdağmadeni'nde hastanenin eski binasını geçtikten sonra kaçırıldığı zanneden kadın kendini taksiden atlayan kadın yaralandı.

Yozgat'ta kaçırıldığını zanneden kadın taksiden atladı! Sonrası korkunç...

Akdağmadeni ilçesinden Yozgat'a gelen D.G. (40), Bozok  Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne gitmek istedi. Yozgat Şehir Hastanesi önündeki duraktan taksiye binen kadın, 11  Haziran'da yeni yerine taşınan Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin  eski binasını geçtikten sonra taksici A.Ö'ye "Nereye gidiyoruz?" diye sordu.

Taksicinin "Hastaneye gidiyoruz, geldiğimiz kadar daha yolumuz var."  demesi üzerine bir anda panikleyen D.G, Sanayi Sitesi Kavşağı mevkisinde hareket  halindeki taksinin arka kapısından atladı.

Başını refüje çarparak ağır yaralanan D.G, ambulansla Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı. Taksi şoförü A.Ö. ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

YOLDA KENDİSİNİ ARAÇTAN ATTI

Yozgat Şehir Hastanesi önündeki durakta çalışan taksicilerden Samet  Sargın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kadın müşterinin saat 10.00 sıralarında  taksi durağına gelip, üniversite hastanesine gitmek istediğini ve kaç liraya  götürebileceklerini sorduğunu anlattı.

Kadına 60 liraya gideceklerini söylediğini dile getiren Sargın,  "Müşteri, parasının olmadığını söyleyince yapılan pazarlık sonucunda 35 liraya  anlaştık. Sıradaki taksici arkadaşımız da alıp hastaneye götürdü. O da yolda  kendisini araçtan atmış." dedi.

Sargın, 25 yıldır taksicilik yaptığını ve başlarına ilk defa böyle bir  şeyin geldiğini belirterek, "Bütün arkadaşlarımız güvenilir insanlardır, hiçbir  zaman müşterisine zarar gelmez." diye konuştu.

YORUM EKLE