Yayladağı kırsalına top mermisi düştü

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde teknolojik silah, araç ve gereçlerle donatılan özel harekat polisleri, 7 gün 24 saat başarıyla görev yaparak teröristlerin yurda sızmasını engelliyor.

GÜNDEM 21.09.2017, 16:45
Yayladağı kırsalına top mermisi düştü

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde son  teknoloji silah ve teçhizatla donatılan özel harekat  polisleri, bölgede  başarıyla görev yaparak halkın huzurunu sağlıyor.

Bölgenin zorlu coğrafyasında terörle mücadeleyi başarıyla yürüten özel  harekat  polisleri, terör örgütlerine geçit vermiyor.

İlçenin giriş çıkışlarına ve hakim tepelerine kurulan, son  teknolojiyle donatılan zırhlı araç ve güvenlik noktalarında 7 gün 24 saat görev  yapan özel harekatçılar, PKK'lı teröristlerin yurda sızmasını engelliyor.

Olası terör saldırılarına karşı termal kameralarla bölgeyi kontrol  altında tutarak her türlü hareketliliği yakından takip eden özel harekat  polisleri, görevlerini fedakarca sürdürüyor.

"GÖZÜMÜZÜ KIRPMADAN GÖREV YAPIYORUZ"

Özel harekat polisleri, vatan toprakları için can veren şehitlere  Allah'tan rahmet, gazilere şifa diledi.

Bulundukları bölgenin İran ve Irak sınırında yer aldığını anlatan bir  özel harekat polisi ise şunları kaydetti:

"Burası 2 bin 200 rakımlı Kalekol üs bölgesi. Polis Özel Harekat,  Mehmetçik ve güvenlik korucularıyla müşterek 24 saat kesintisiz ilçenin  güvenliğini sağlıyor. Hemen batı kısmında 2 bin 800 rakımlı Şapatan üs bölgesi  var. İlçenin doğu kısmında kalan 3 bin rakımlı Goman üs bölgesiyle ilçenin hakim  noktalarında güvenliği sağlıyoruz. Ben ve silah arkadaşlarım gözümüzü kırpmadan  büyük bir fedakarlıkla görev yapmaktayız."

"RABBİM BİZLERİ MUZAFFER EYLESİN"

Özel harekat polisi, terörle mücadelede devletin kendilerine her türlü  imkanı sağladığını dile getirerek, "Devletimiz teknolojik, maddi ve manevi tüm  imkanlarını seferber etmiş durumda. Allah devletimize, milletimize zeval  vermesin. Operasyonlarımız kesintisiz devam ediyor. Bu mücadelemizde Rabbim  bizleri muzaffer eylesin. 24 saat buralardayız. Gerekirse şehit veririz, gazi  veririz ancak bir karış toprağımızı kimseye vermeyiz." ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)