Türkiye’nin en büyük fuar alanı Atatürk Havalimanı'nın kapalı alanına yapılacak

Başahşehir Millet Bahçesi açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin en büyük fuar alanı Atatürk Havalimanı'nın kapalı alanına yapacaklarını söyledi..

GÜNDEM 17.11.2018, 16:04 17.11.2018, 16:45
Türkiye’nin en büyük fuar alanı Atatürk Havalimanı'nın kapalı alanına yapılacak

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen Millet bahçesi açılışında katılım büyüktü... Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Gezi olaylarını körükleyen, destek veren kişilere atıflarda bulunarak Gezi olaylarını yapanlar, ülkenin hayrına her işin karşısına dikilenler, gelip şu millet bahçelerine baksınlar ve gerçek çevrecilik nedir görsünler' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni havalimanının açılması ile kapanacak olan Atatürk Havalimanı hakkında da konuştu... 

''Söz verdik, yaptık, yapacağız. Onlar konuşur, biz yaparız. Millet bahçemizde seyir terasından, yürüyüş yoluna, piknik alanına her şey var. 31 Mart’a hazır mıyız? Sağ olun, var olun. Baruthane Millet Bahçesi 60 bin metrekare üzerine kuruldu. Osmanlı Baruthanesi ile de tarihi bir kimliğe sahiptir. Çırpıcı Millet Bahçesi, 465 bin metrekare üzerinde etap etap tamamlanıyor. Tamamlanan ilk 4 etabını bugün açıyoruz.Hedefimiz her şehrimize en az bir millet bahçesi kazandırmaktır. Onlar dedikodu yapsın. Biz yapacağız diyoruz, onlar ‘istemezük’ diyorlar. Yapacağız, yapacağız. İstemeseniz de yapacağız. Türkiye’nin en büyük fuar alanını Atatürk Havalimanı’ndaki o kapalı alanlarla yapmış olacağız'' dedi..

Yorumlar (0)