Türk telekom TiviBu çöktü mü neden açılmıyor. TiviBu müşteri hizmetleri telefon numarası...

Tivibu çöktü mü neden açılmıyor? Tivibu'ya ne oldu? İnternet üzerinden yayın yapan ip tv Türk Telekom TiviBu çöktü mü? TiviBu Müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Bugün akşam saatlerinde yayını bir anda kesilen TiviBu 3 saati aşkın bir süre kapalı durumda kaldı. Televizyonlarında bir anda hata kodu görenler belirtilen talimatları uygulasa da düzelmeyince 444 5 375 nolu telefon numarası ile Tivibu müşteri hizmetlerini aramak istediler ancak bu numaraya da hiçbir bağlantı kurulamadı.

GÜNDEM 02.05.2018, 23:00 03.05.2018, 01:22
Türk telekom TiviBu çöktü mü neden açılmıyor. TiviBu müşteri hizmetleri telefon numarası...

Tivibu çöktü mü neden açılmıyor? Tivibu'ya ne oldu? İnternet üzerinden yayın yapan ip tv Türk Telekom TiviBu çöktü mü? TiviBu Müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Roma-Liverpool maçının yayıncısı olan Tivibu kullanıcıları ekranlarında bir anda hata ile karşılaştı. 

İnternet üzerinden yayın yapan ip tv Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Bugün akşam saatlerinde yayını bir anda kesilen TiviBu 3 saati aşkın bir süre kapalı durumda kaldı. Televizyonlarında bir anda hata kodu görenler belirtilen talimatları uygulasa da düzelmeyince 444 5 375 nolu telefon numarası ile Tivibu müşteri hizmetlerini aramak istediler ancak bu numaraya da ulaşılamadı. 3 saatlik bir kesintiden sonra TiviBu tekrar normale döndü.

Türk Telekom TiviBu'dan henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tivibu kullanıcıları ise sosyal medya hesapları üzerinden Tivibu'ya erişemediklerini dile getiren paylaşımlarda bulunuyor. ( Egehaber.com )

Yorumlar (0)
30°
açık