TMSF, Kanal 35'in varlıklarını satışa çıkardı

Kanal 35'in muhtelif makine, teçhizat, demirbaş ve bir yayın aracından oluşan toplam 1 milyon 234 bin lira muhammen bedeli olan varlıkları açık artırma ihalesiyle satılacak.

TMSF, Kanal 35'in varlıklarını satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı sigorta Fonu (TMSF), Kanal 35  Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri AŞ'ye ait muhtelif makine, teçhizat, demirbaş  ve bir yayın aracından oluşan toplam 1 milyon 234 bin lira muhammen bedeli olan  varlıkları açık artırma ihalesiyle satacak. 

TMSF'nin internet sitesinde yer alan satış ilanına göre, değerleme ve  satışı için Fona devredilen Kanal 35'in, İzmir'deki yayın hakları, frekans ve  kanal kullanımı ile ilgili benzeri izinleri ve diğer hakları hariç, muhtelif  makine, teçhizat, demirbaş ve bir yayın aracından oluşan toplam 1 milyon 234 bin  lira muhammen bedeli olan varlıkları satışa çıkarıldı.

Söz konusu varlıklar, TMSF'nin Esentepe'deki adresinde 13 Haziran'a  kadar alınacak teklif mektuplarının değerlendirilmesi sonucunda, birden fazla  teklif alınırsa isteklilere bildirilecek tarihte yapılacak açık artırma  ihalesiyle satılacak.

YORUM EKLE