Survivor 2019 eleme adayları… Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da nefes kesen oyunlar devam ediyor. Her hafta adaya bir isim veda ediyor. Elemelerin yapılacağı takım dokunulmazlık oyunları ile belirleniyor. Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Türkiye takımı kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyunu da oynandı. Peki Survivor'da dokununulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar...

GÜNDEM 18.02.2019, 00:03
Survivor 2019 eleme adayları… Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’da iki dokunulmazlık oyununu da Türkiye takımı kazandı. Yunanistan’ın takımı ise elenmek üzere üç isim belirledi. Bu isimler; LOULIETA, SPYROS, VASİLİS VASİLİKOS oldu. Salı akşamı yapılacak olan oylama sonucunda bir kişi Survivor’a veda edecek. İşte Survivor Türkiye Yunanistan’da yaşananlar…

DOKUNULMAZLIK OYUNU TÜRKİYE’NİN!

Acun: Survivor’da yeni bir dokunulmazlık oyuna hoşgeldiniz. Konsey bu gece. Konseye kimin gideceğini merak ediyoruz.Takım çok motive görünüyor.

Hakan: Adadaki sorunlarımızı oyuna yansıtmıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıp oyun alabiliyoruz.

Türkiye: 10 Yunanistan: 6

DOKUNULMAZLIK TÜRKİYE TAKIMININ OLDU

Acun: Dominikte yine geriden gelen bir Türk takımı güzel geldiniz tebrik ediyorum.

Büşra: Çok mutluyum bizi kolay lokma sandılar gereken cevabı verdik.

Seda: Takımımızdan kimse eksilmeyecek çok mutluyuz.

Hikmet: Takım oyunlarında bana bir enerji geliyor. Büyük bir farkla kazandık.

YUNAN TAKIMINDA BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANANLAR

KIZLARDA: Nikos
ERKEKLERDE: Ria

ADA KONSEYİNDE NELER KONUŞULDU?

Acun: Ada konseyinde birlikteyiz. Yunan takım iki oyunu da kaybetti isim yazmak zorundalar. Çok önemli bir haberim var. Bu Yunan takım ile alakalı. Genel takım içinde hala gruplaşma var mı?

Yusuf: Adada bazı sorunlar yaşıyoruz ama oyun alanına yansıtmıyoruz. Bu yüzden başarılıyız. Her zaman sorunlar olacaktır. Ufak tefek bölünmeler var. Fikir ayrılıkları var şahsi olarak sadece Bora ile problemim var. Yapmadığım bir şey söylendi. İftiraya uğramak zoruma gitti. Tartıştık ve kapandı aramızda bir soğukluk var.

Acun: Hikmet takımın genel havası nasıl?

Hikmet: Biz hatalarımızı çıkardık ve strateji geliştirdik. Doğru karar aldık ve oyunları kazandık. Tony biz çok iyi bir takımız demişti ama değiller. Biz iyi bir takımız. Biz birbirimize düşmedik bağırmadık. Sahada kavga etmiyoruz.

Acun: Kısa bir duyuru yapmak istiyoruz. Yunan yarışmacıların röportajlarını seslendirme yapılıyor. Beğendiniz mi beğenmediniz mi merak ediyoruz.

Sakis: Yunan takımına yeni bir kadın yarışmacı geliyor Katarina Dalaka.

Acun: Bu hafta performansı yüksek olan yarışmacıların ödülü enerji bar. Erkeklerde; Yusuf, kadınlarda; Seda. Yunan takımda erkeklerde; Nikos, kadınlarda; Elpida.

Yunan takımının yaptığı oylama sonucunda belirlenen isim; LOULIETA

Bireysel dokunulmazlığı sahibi Nikos’un söylediği isim; Takımın güçlü olması için SPYROS

Bireysel dokunulmazlığı sahibi Ria’nın söylediği isim; başka birini seçme şansım yok VASİLİS VASİLİKOS


Yorumlar (0)
18°
açık