banner123

Sosyal medya Rahip Brunson serbest bırakıldı haberiyle adeta sallandı!

İzmir son dakika haberleri arasında biri var ki gündemi resmen sarstı. İzmir'de terör örgütleri FETÖ ile PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı gerekçesiyle 35 yıl hapis cezası istenen ve tutukluluğu ev hapsine çevrilen ABD'li din adamı Andrew Craig Brunson 4. kez hakim karşısına çıktı. Rahip Brunson olarak da anılan Andrew Craig Brunson serbest bırakıldı. Rahip Brunson'ın serbest bırakılması sonrasında sosyal medya adeta bu gelişmeyle sallandı.

GÜNDEM 12.10.2018, 16:32 12.10.2018, 16:53
Sosyal medya Rahip Brunson serbest bırakıldı haberiyle adeta sallandı!

İzmir haberlerine odaklanan okuyucular ve sosyal medya takipçileri bugün hakim karşısına çıkan Rahip Brunson serbest bırakılacak mı, Rahip Brunson tahliye edilecek mi sorularıyla interneti adeta arşınladılar. İzmir'de terör örgütleri FETÖ ile PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı gerekçesiyle 35 yıl hapis cezası istenen ve tutukluluğu ev hapsine çevrilen ABD'li din adamı Andrew Craig Brunson 4. kez hakim karşısına çıktı ve Rahip Brunson olarak da anılan Andrew Craig Brunson serbest bırakıldı.

Rahip Brunson'ın serbest bırakılması sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Twitter'da Rahip Brunson konusuyla ilgili 30 binin üzerinde tweet atılırken, 'Papaz Brunson' TT oldu.

İşte Twitter'ı sallayan ve Rahip Brunson'ın serbest kalmasıyla ilgili o yorumlardan bazıları;

Yorumlar (1)
hacı yatmaz 10 ay önce
ne bekliyordunuz ki sonu yazılmış seneryonun ve yazılan gibi son buldu