Son dakika trafik kazaları. Bayramda trafik kazaları : İzmir, Bodrum, İstanbul yollarında kazalar...

Bayramda tatil yolları yine kan gölüne döndü. Kurban Bayramı tatilinin dördüncü gününde çeşitli illerde meydana gelen trafik kazalarında 7 kişi yaşamını yitirdi, 96 kişi yaralandı. Bayram tatilindeki İzmir, Manisa, Bodrum, Aydın, Denizli, Antalya gibi bir çok tatil yollarındaki kazalarda ölü sayısı 69'a, yaralı sayısı 406'ya ulaştı.

GÜNDEM 21.08.2018, 18:25 21.08.2018, 21:36
Son dakika trafik kazaları. Bayramda trafik kazaları : İzmir, Bodrum, İstanbul yollarında kazalar...

Bayramda tatil yolları yine kan gölüne döndü. Kurban Bayramı tatilinin dördüncü gününde yurdun çeşitli illerinde meydana gelen trafik kazalarında 7 kişi yaşamını yitirdi, 96 kişi yaralandı.

AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, dokuz günlük Kurban Bayramı tatilinin dördüncü gününde Sakarya, Muğla, Şanlıurfa, Kütahya, Tokat, Uşak, Balıkesir, Çorum, Gümüşhane, Ordu, İstanbul, Nevşehir, Osmaniye, Bilecik, Kocaeli, Düzce, Erzincan, Tunceli ve Sinop'ta meydana gelen trafik kazalarında 7 kişi öldü, 96 kişi yaralandı. 

Bayram tatilindeki İzmir, Manisa, Bodrum, Aydın, Denizli, Antalya gibi bir çok tatil yollarındaki kazalarda ölü sayısı sürekli arttı. Böylelikle, yollarda trafik yoğunluğunun başladığı 17 Ağustos Cuma günü mesai bitiminden Kurban Bayramı tatilinin dördüncü günü saat 17.00'ye kadar yurt genelinde şehirler arası ve şehir içi yollar ile kırsal yerleşim birimlerinde meydana gelen trafik kazalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 69'a, yaralananların sayısı 406'ya yükseldi.

SON 24 SAATTE MEYDANA GELEN SON TRAFİK KAZALARINDAN BAZILARI

Çorum'un Sungurlu ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu aynı aileden 2 kişi öldü, 4'ü çocuk 6 kişi yaralandı.

İstanbul Beylikdüzü’nde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı. 

Ordu'nun Çamaş ilçesinde otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi yaralandı. Tunceli'de iki otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 2'si çocuk 7 kişi yaralandı.

Düzce'de kamyonetle traktörün çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.

Gümüşhane-Trabzon karayolunun İkisu mevkisinde yol kenarında yürüyen yaya, otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Uşak'ın Banaz ilçesinde hafif ticari aracın şarampole devrilmesi sonucu yaralanan 9 kişi hastaneye kaldırıldı. 

Erzincan'da iki otomobilin çarpışması sonucu 2'si çocuk 5 kişi yaralandı.

Yorumlar (1)
Selami 13 ay önce
İstanbul Manisa,izmir,aydın,muğla,bodrumda kaza yapan sürücüler hep tatile düşkün olan sosyeteler bayramını tatilini evin de yapmak lazım