Son dakika! Tayyip Erdoğan'ın balkon konuşması iptal edildi...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Huber Köşkü önünde toplanan vatandaşlara seslendi. Erdoğan'ın, bu geceyi İstanbul'da geçireceği, Ankara'ya yarın gideceği ve balkon konuşmasını yarın yapacağı konuşuluyordu. Erdoğan, bu gece AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşmasını yapacak.

Son dakika! Tayyip Erdoğan'ın balkon konuşması iptal edildi...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nde seçim sonuçlarıyla ilgili basın toplantısı düzenledi. 

"Allah'ıma hamd ediyorum. Ya Rab bu kulunu bu millete hizmetkar eyledin. Sana ne kadar hamd etsek az diyorum." diyen Erdoğan, bu gece AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşmasını yapacak.

Ayağı Huber Köşkü önündeki kapanlara sıkışan çocuk için "Bu yavrumuza Rabbim şifalar versin. İnşallah doktorlarımızın da müdahalesiyle şifasını bulur." diyen Erdoğan, Ankara'daki balkon konuşmasını bu gece için erteledi. Erdoğan'ın kısa bir süre sonra Kısıklı'da açıklama yapması bekleniyor.

Erdoğan şunları söyledi:

Değerli kardeşlerim şu an gelen tüm neticeler gayet olumlu, güzel ve parlamentoda her ne kadar hedefe ulaşamasak da inşallah elimizden gelen tüm gayretlerimizle onu da Cumhur İttifakıyla çözmenin gayreti içerisinde olacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

"Rabbim sizlerin gayretleriyle lütfetti. Önümüzdeki dönem ülkemiz için çok farklı olacak. Bu yavrumuza Rabbim şifalar versin. İnşallah doktorlarımızın da müdahalesiyle şifasını bulur. Şu anda gelen bütün neticeler yurtiçi yurtdışı gayet olumlu ve güzel.

Ve şu anda buradan ayrıca Kısıklı'ya seslenmek istiyorum. Kısıklı'da da yine büyük bir teveccüh, beklenti var. Oradaki kardeşlerimle bu akşamki organizasyonu iptal edelim. Sadece Ankara'daki balkon konuşmasıyla bu işi toparlayalım diyorum. Sizleri Allah'a emanet ediyorum. Kısıklı'daki kardeşlerimi de Allah'a emanet ediyorum. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun diyorum. Sağ olun var olun.

Allah'ıma hamd ediyorum. Ya Rab bu kulunu bu millete hizmetkar eyledin. Sana ne kadar hamd etsek az diyorum. 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 00:47
YORUM EKLE