Son dakika şehit haberi ! Fırat Kalkanı'ndan acı haber ! 1 askerimiz şehit oldu

Son dakika! Fırat Kalkanı Hareket Bölgesi'nden acı haber geldi. 30 Nisan 2019 tarihinde teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan askerimizin şehit olduğu açıklandı. Kötü haberİ Milli Savunma Bakanlığı (MSB) duyurdu.

Son dakika şehit haberi ! Fırat Kalkanı'ndan acı haber ! 1 askerimiz şehit oldu

1 Askerimiz şehit oldu. Milli Savunma Bakanlığı Fırat Kalkanı Harekat bölgesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan askerimiz şehit düştü.

MSB ACI HABERİ PAYLAŞTI

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde 30 Nisan 2019 tarihinde PKK/YPG'li teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan askerin şehit olduğunu duyurdu.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi’nde 30 Nisan 2019 tarihinde PKK/YPG’li teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan ve yoğun bakımda tedavisine devam edilen bir askerin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu bildirildi.

MSB TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE

Açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz” ifadesine yer verildi.

YORUM EKLE