Son Dakika İYİ Parti kurucusu Mehmet Aslan'a silahlı saldırı! Evi kurşunlandı.

Geçtiğimiz günlerde Bağcılar'daki seçim standındaki İYİ Parti üyelerine yapılan bıçaklı saldırının ardından bu kez de İYİ Partinin Kurucu üyelerinden Mehmet Aslan’a silahlı saldırı şoku... Mehmet Aslan’ın evi kurşunlandığu sırada evde olmadığı ilk gelen bilgiler arasında.

GÜNDEM 08.05.2018, 21:58 08.05.2018, 23:34
Son Dakika İYİ Parti kurucusu Mehmet Aslan'a silahlı saldırı! Evi kurşunlandı.

İddialara göre, İYİ Parti kurucu üyesi Mehmet Aslan Beykoz’daki evine gittiğinde şok yaşadı. Evine silahlı saldırı düzenlendiğini gören Aslan polise haber verdi. Olay yerinde giden polis ekipleri çalışma başlattı. Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler motosikletli bir saldırgan tarafından gerçekleştirildiğini belirledi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

OYUNCULUKTAN SONRA SİYASETE ATILMIŞTI

Gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu olarak bilinen ve ardından sinema dünyasına adım atan Mehmet Aslan 2017 yılına kadar MHP saflarında siyaset yapıyordu. 2014-2015 yıllarında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul il başkan yardımcılığı görevini yürüten Aslan, son seçimlerde MHP'nin İstanbul 2. Bölge 4. sıra adayıydı. Aslan daha sonra MHP’den istifa etmiş ve 2017 yılının Ekim ayında kurulan İYİ Parti’ye geçmişti.

Yorumlar (0)
33°
açık