Son dakika Ankara'da Patlama Sesi! Necatibey Caddesinde Doğalgaz Patlaması Oldu

Ankara'da son dakika patlama sesi meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Necatibey Caddesi'nde 9 katlı bir binanın giriş katında doğalgaz patlaması meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre 7 kişi yaralandı. İtfaiye ve polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Doğalgaz sızıntısı ihtimali nedeniyle çevredeki iş yerleri boşaltıldı. Bakanlıktan açıklama geldi. Ayrıntılar haberimizde...

Son dakika Ankara'da Patlama Sesi! Necatibey Caddesinde Doğalgaz Patlaması Oldu

Ankara'da Necatibey Caddesi'nde 9 katlı bir binanın giriş katında doğalgaz patlaması meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre 7 kişi yaralandı.

İtfaiye ve polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Doğalgaz sızıntısı ihtimali nedeniyle çevredeki iş yerleri boşaltıldı.

Ankara'nın en işlek caddelerinden Necatibey Caddesi'nde bir işyerinde doğalgaz hattında patlama meydana geldi. Patlama sonucunda ilk belirlemelere göre 7 kişi yaralandı.

VALİ ŞAHİN: PATLAMA GAZ SIKIŞMASINDAN DOLAYI

Ankara Valisi Vasip Şahin, NTV'ye yaptığı açıklamada, "Şu anda hastanede olanlar hafif yaralı. Cam kırıklarından kaynaklanan yaralanma. Saat 18:45 sıralarında bir patlama oluyor. Patlama gaz sıkışmasından dolayı kaynaklanıyor. Bir yangın söz konusu değil. Patlama tamamen doğalgaz ile ilgili." dedi.

Yaralılar arasında hayati tehlikesi bulunanın olmadığı öğrenildi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans ekipleri sevk edildi..

SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA

Sağlık Bakanlığı Necatibey Caddesi'ndeki patlamada 7 kişinin yaralandığını duyurdu.

Bakanlığın açıklaması şöyle:

Ankara Kızılay Necatibey’de doğalgaz patlaması olayında saat 19.18 itibariyle son durum 7 kişi yaralanmıştır. Yaralılardan 4’ü olay yerine görevlendirilen 112 ambulansları ile hastanelere nakledilmekte olup, 3 kişiye ise yerinde müdahale edilmektedir.

Ayrıntılar geliyor...

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2018, 01:28
YORUM EKLE