Sanatçılardan Mehmetçik'e destek! Sınıra gittiler...

Afrin’e çıkarma yapıp terör yapılanmalarını yok eden Mehmetçiğe, sanat ve iş dünyasından dev destek gelmeye devam ediyor! Ebru Gündeş ve Burak Kut’un konser gelirleri, iş dünyasının dev markalarının ise bir günlük ciroları Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı. Bugün de bir grup sanatçı Mehmetçiğe destek vermek üzere sınıra gitti. 'Arkanızdayız' mesajı verdi.

Sanatçılardan Mehmetçik'e destek! Sınıra gittiler...

Türkiye Afrin içinn adeta tek yürek oldu. 'Zeytin Dalı' Operasyonu için Afrin'e giden Mehmetçiklere sanat dünyasının her kesiminden destek yağmaya devam ediyor. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, dün KonyaDedeman Hotel'de verdiği konserinden elde edilen geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını açıkladı. Konserinin biletleri üç ay öncesinden tükenen Gündeş, "En büyük aşk vatansa, en büyük sevgiyi hak eden de, o aşk için savaşan yiğittir. Konya konserimizden elde edilen geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlamaktan onur duyarım. Rabbim yar ve yardımcıları olsun" dedi.

"ASKERİMİZİN ARKASINDAYIZ, ONLARA GÜVENİYORUZ"
Bugün de aralarında Tamer Karadağlı, Mustafa Ceceli ve Erhan Yazıcıoğlu gibi isimlerin de bulunduğu sanatçılar sınıra gitti. Sanatçılar gün içinde Reyhanlı'da halk ve askerlerle buluşarak moral desteği verecek. Sanatçılar 'Mehmetçiğin arkasındayız onlara güveniyoruz' mesajı verdi.

YORUM EKLE