Şamil Oymak olayı nedir? Şamil Oymak kimdir?

Sosyal medya fenomeni ve Rap dünyasının en bilindik isimlerinden Şamil Oymak diğer ismiyle Şam. İstanbul Trip ile yaptığı şarkılarla tanındı. İnstagram hesabından yaptığı açıklamlarla gündeme oturan Şamil oymak kimdir? Kadıköy acil tarafından kullanıldı mı? Şamil Oymak olayı nedir? İşte bütün detaylar...

Şamil Oymak olayı nedir? Şamil Oymak kimdir?

Paylaşımlarıyla gündemde trend olan isim Şamil Oymak kimdir? Şamil Oymak olayı nedir?

ŞAMİL OYMAK KİMDİR?

 Magazin gündeminde sıkça konuşulan Şamil Oymak Rap dünyasında Şam lakabıyla tanınıyor. Sosyal medya mecrasında tepki çeken Şamil Oymak hakkında merak edilenleri haberimizde derledik. Çok genç yaşına rağmen yıllardır rap dünyasında yer almaktadır. İstanbul Trip ve Kadıköy Acil isimleri ile müzik dünyasında tanınmıştır.

ŞAMİL OYMAK KAÇ YAŞINDA?

Şamil Oymak "Şam" mahlasıyla bilinen şarkıcı 1997 İstanbul doğumludur. Aslen ise Kars'lıdır. İstanbul Kadıköyde hayatını sürdüren ünlü şarkıcı 2014 yılında Delusion / Sanrı isimli kısa filmin müzüklerini hazırlamıştır, seslendirdiği birçok şarkı bulunmaktadır, bunlardan bazıları şunlardır, Kader ve Oyunlar, Çok Derin, Şüpheli Şahıs, Karanlık Zaman, Paranoya, Efsane, Koma – Gene Ailem İçin, Kararır Akşamlar, Bir Sigara Yak, Sorunlara İnat, Ritmi Yakalayın,  Acımasız, Saklambaç, Bu Gece Bitmez, Yolunu Seç, Bu Gece Benimsin. Şuan ise Kadıköy acil olarak bilinen müzik grubu ile birlikte çalışmalarını yapmaktadır.

ŞAMİL OYMAK OLAYI NEDİR?

Şamil Oymak bugün yaptığı gönderilerle herkesi şok etti. İşte o paylaşımlar...

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 15:23
YORUM EKLE