PRESTİJ 57 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

Tüm Sinoplu İşadamları Yardımlaşma Derneği (TÜSİYAD) tarafından dağıtılan Prestij 57 Ödülleri, önemli isimlerin katımlıyla gerçekleşen muhteşem bir ödül töreniyle sahiplerine takdim edildi.

GÜNDEM 08.05.2018, 21:02
PRESTİJ 57 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

Bakan Yardımcıları, milletvekilleri, belediye başkanları ve işadamlarının yanı sıra magazin dünyasından Esra Erol gibi Sinopluların ödüllerini aldığı gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Mustafa Özalp gecede yaşanan birlik ve beraberliğe vurgu yaparak şunları kaydetti: “Bundan sadece 6 yıl önce yani 2012 yılında beş arkadaşımızla birlikte kurduğumuz bu derneğin bu günlere gelmesi en başta bu işe gönül verenlerin başarısıdır. Bu gecenin gerçekleşmesinde en büyük emek onlarındır. Sizin de bildiğiniz gibi sivil toplum çalışmalarında gönüllülük esastır. Şayet bu yürekli arkadaşlarımızın gayretleri olmasaydı bu dernek işi bizim için bir macera olarak kalacaktı. Ancak bugün ortaya çıkan tablo hem bu derneği kurarak ne denli iyi bir iş yaptığımızı gösteriyor, hem de birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bize müstesna bir imkân sunmuştur.”

Sinop’ta doğmuş ya da büyümüş, yaşamını farklı bir şehirde kurmuş olsa da Sinop’la bağını asla koparmamış işadamlarının çabalarıyla faaliyetlerini sürdüren TÜSİYAD bu ödül törenini geleneksel hale getirme amacını taşıyor…

Yorumlar (0)
30°
açık