banner123

Palu ailesi gözaltına alındı! |Tuncer Ustael kimdir? |Bakın nasıl savunma yaptılar...

Bugün sabah saatlerinde Müge Anlı'nın Tatlı Sert programında canlı yayında gözaltına alınan Palu ailesi mensupları Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael, sağlık kontrolleri için gittikleri hastanenin çıkışında bakın neler dedi... Tuncer Ustael kimdir?

GÜNDEM 09.01.2019, 15:38
Palu ailesi gözaltına alındı! |Tuncer Ustael kimdir? |Bakın nasıl savunma yaptılar...

Bugün sabah saatlerinde Müge Anlı'nın Tatlı Sert programında canlı yayında gözaltına alınan Palu ailesi mensupları Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael, sağlık kontrolleri için gittikleri hastanenin çıkışında bakın neler dedi... 

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 11 yıl önce kaybolan Meryem Tanhal (35) ve kızı Melike Tanhal'ın (8) cinayetinin aydınlatılması için çalışmalar sürüyor. Konuyla ilgili bir televizyon programında, Meryem Tanhal ve Kızı Melike Tanhal'ın cansız bedenlerinin Tütünçiftlik sahiline gömüldüğü iddiasıyla arama çalışmaları başlatılmıştı. Cinayetle ilgili ise bugün Palu ailesine yönelik operasyon düzenlendi. Polis, Palu ailesinin evinde arama yaparak, 5 kişiyi gözaltına aldı.

''BİZ HİÇKİMSEYİ GÖMMEDİK''

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla Kocaeli Cinayet Büro Amirliği ekipleri,  o sırada İstanbul'da katıldığı televizyon programında  Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael'i canlı yayında gözaltına aldı. Kasten adam öldürmek suçundan gözaltına alınan Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael sağlık kontrolleri için Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Hastane çıkışında Emine Ustael cinayetle ilgili olarak " Bilmiyoruz. Ortaya atılan iftiralar onlar. Bizim hiçbir suçumuz yok. Biz hiç kimseyi gömmedik" dedi. 

TUNCER USTAEL KİMDİR?

Müge Anlı, çevresindeki tüm kadın ve çocuklara işkence yaparak tecavüz eden, fuhuştan gaspa cinayette azmettirmeye kadar onlarca suç işleyen Tuncer Ustael hakkında birbirinden iğrenç yeni iddialara ulaştı.

Müge Anlı'da görülmemiş iğrençlikteki bir olayı aydınlatıyor. Müge Anlı, çevresindeki tüm kadınlara ve çocuklara işkence yaparak tecavüz eden cinayete azmettirmekten fuhşa, gasptan adam kaçırmaya kadar onlarca iğrenç suçla da itham edilen Tuncer Ustael, olayında yeni ulaştığı detayları izleyicileriyle canlı yayında paylaştı.

Yorumlar (0)