Onur Tuna'dan Tuvana Türkay'a yorum!

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, Formsante Dergisi için çekildiği fotoğrafı İnstagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Tuvana Türkay'ın fotoğrafına ilk yorum Mucize Doktor dizisinin doktor Ferman rolünü canlandıran Onur Tuna'dan geldi.

GÜNDEM 17.10.2019, 17:54 17.10.2019, 18:07
Onur Tuna'dan Tuvana Türkay'a yorum!

Güzel oyuncu Tuvana Türkay magazin gündemlerinde dolaşmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu Formsante Dergisi için kamera karşısında verdiği pozlardan birini İnstagram hesabından takipçilerinin beğenilerine sundu. Spor kıyafetlerle poz veren Tuvana Türkay'a bir çok ünlüden yorum geldi.

BİR ÇOK ÜNLÜ YORUM YAPTI
Düzgün fiziği ve kusursuz cildiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Tuvana Türkay, göbeği açıkta bırakan spor kıyafetleriyle poz verdi. Dergiye verdiği pozunu Instagram hesabından paylaşan oyuncuya ünlü isimlerden yorum yağdı. Müge Üzel ve Pucca başta olmak üzere birçok kişi, oyuncuya yorum yaptı.

"NOT AL, HEPSİNİ BANA SÖYLERSİN"
Tuvana Türkay'a gelen yorumlar arasında en dikkat çekeni ise şimdilerde reyting rekoru kıran Mucize Doktor dizisinin başrol oynayan Onur Tuna oldu. Tuna, oyuncunun fotoğrafına "Ne desem?" yorumunu yaptı. Gelen yoruma kalpli gülen yüz emojisiyle karşılık veren Türkay ise "Not al, hepsini bana söylersin" cevabını verdi.

Yorumlar (0)