Önce boğazını kestiler, sonra evi ateşe verdiler!

Önce boğazını kestiler, sonra evi ateşe verdiler. İstanbul Beyoğlu'nda 25 yaşındaki bir kadın, erkek kardeşi ve bir arkadaşı tarafından öldürüldü. Ardından evi ateşe verildi.

GÜNDEM 15.01.2019, 12:39
Önce boğazını kestiler, sonra evi ateşe verdiler!

Önce boğazını kestiler, sonra evi ateşe verdiler. İstanbul Beyoğlu'nda 25 yaşındaki bir kadın, erkek kardeşi ve bir arkadaşı tarafından öldürüldü. Ardından evi ateşe verildi... 

Beyoğlu Çukur Mahallesi Geniş Yokuşu Sokak'ta bir binanın 3'ncü katında pazar gecesi yangın çıktı. Olay yerine giden itfaiye ekipleri yangını söndürdüklerinde sırtında bıçak bulunan bir kadın cesediyle karşılaştı. Olay yerine gelen Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekipleri yaptıkları araştırmada 25 yaşındaki R.K adlı kadının önce boğazının kesildiğini daha sonra sırtından bıçaklandığını tespit etti.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından yabancı uyruklu olduğu R.K'nın cesedi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekipleri yaptıkları çalışmalar sonucunda genç kadının erkek kardeşi ve kardeşinin arkadaşını gözaltına aldı.Kasımpaşa Polis Merkezi'ndeki sorgularında cinayeti itiraf eden şüpheliler, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (0)
17°
açık